Pokročilé školení | Spirální dynamika

Pokročilý trénink

Výcvik a vzdělávání ve spiraldynamice je regulován modulárním systémem s různými úrovněmi kompetencí od základního po profesionální diplom. Pro účast v modulech je vyžadováno školení v jedné z následujících profesí: medicína, fyzioterapie, pracovní terapie, 3D trénink, tanec, jóga nebo karoserie. Ti, kteří chtějí vstoupit Spirální dynamika zaplatit 1800 € za 16denní základní kurz.

Rozšiřující moduly trvají 1–5 dní a stojí 200–1000 XNUMX EUR. Cílem školení je získat hluboké znalosti o tom, jak integrovat a optimalizovat návyky osobního pohybu a držení těla do života pacientů. Obsahem školení je porozumění základnímu principu spirálová dynamika v lidském těle a jak to lze použít k lepšímu porozumění a optimalizaci pohybů. Obsahem tréninku jsou základní principy evoluce a to, jak se naučit rozpoznávat silné a slabé stránky jednotlivce pomocí těla a jak rozvíjet individuální účinné strategie ke zlepšení vědomí vlastního těla a pohybových sekvencí. Do jaké úrovně kompetencí chcete rozšířit své znalosti, záleží na samotných jednotlivých účastnících.

Pro koho je Spiral Dynamics vhodný

Spirální dynamika je v podstatě vhodný pro každého, protože je založen na anatomických pohybech těla. Ti, kteří se rozhodnou podstoupit terapii podle konceptu Spiral Dynamics, by měli mít jistý zájem o anatomii a procesy vlastního těla, protože spirála Koncept dynamiky má hodně společného se sebeanalýzou a vylepšeným fyzickým vnímáním. Koncept je vhodný jak pro prevenci špatného držení těla a zranění, tak pro jejich léčbu (např tlapka). V případě pochybností byste se měli poradit se svým lékařem o terapii a do jaké míry může být pro vás Spiral Dynamics prospěšná. Na profesionální úrovni je Spiral Dynamics dobrým doplňkovým tréninkem pro lékaře a terapeuty, kteří chtějí dát svým pacientům dobrý model léčby pohybových problémů.