Dítě je příliš malé | Stres během těhotenství

Dítě je příliš malé

Pokud je matka pod stálým stresem během těhotenství nebo je obzvláště zatížen traumatizujícími událostmi nebo strachem z budoucnosti, může to mít důsledky vývoj dítěte. Protože tělo matky je neustále pod vysokým napětím, prožívá stres i nenarozené dítě. To vede k tomu, že mnoho struktur, které ve skutečnosti trvá dlouho, než dozrají mnohem rychleji, což je pak na úkor buněčného dělení a růstu nenarozeného dítěte. Ve výsledku může být nenarozené dítě velmi malé ai když se narodí jako dítě, může být ještě méně vyvinuté než dítě, které během těhotenství.

Psaní dítěte

Psaní dětí jsou děti, které neustále a nenasytně plačí. Děti obvykle nelze uklidnit a jsou také obecně postiženy silným neklidem. Možným spouštěčem, aby se dítě stalo psacím dítětem, je stres těhotenství.

Problémy jsou obvykle zaznamenány během prvních 2-3 dnů po narození. Příznaky, tj. Pláč, obvykle ustupují přibližně po třech měsících. Vzhledem k tomu, že příčina vývoje dětí spisovatelů není zcela jasná a mnoho lidí předpokládá, že kolika je důvodem nenasytného pláče, je tento příznak často popisován jako tříměsíční kolika.

Bolest břicha

Bolest břicha během těhotenství je mnoho nastávajících matek vnímáno jako velmi ohrožující. Obávají se, že s nenarozeným dítětem něco není v pořádku. V mnoha případech jsou obavy neopodstatněné a bolest břicha je neškodný.

V mnoha případech se spoušť zvýší stres během těhotenství. Jak je popsáno výše, může to vést k mnoha příznakům, zejména v gastrointestinálním traktu. Trávicí problémy, pálení žáhy a žaludek může nastat bolest, která se pak obecně vnímá jako bolest žaludku.

Pravidlem je, že bolest břicha zmizí sama o sobě, nejpozději tehdy, když je těhotná žena méně stresovaná nebo rozptýlená. Pokud je postižená osoba stále velmi znepokojena, je velmi užitečné promluvit si s porodní asistentkou nebo gynekologem, protože obvykle mohou těhotnou ženu uklidnit. Typ břicha bolest mohou být velmi odlišné, některé hlásí pulzující, bodnou bolest a jiné tupou nebo křečovitou bolest.

V průběhu těhotenství kvůli rostoucímu obvodu břicha, břicha bolest se mohou vyskytovat stále častěji. Břišní bolest může proto nastat během těhotenství v důsledku stresu, ale příčinou bolesti mohou být také jiné příčiny. Zvláště pokud jste poprvé těhotná a nejste si jisti příznaky, měli byste o tom otevřeně promluvit se svým lékařem. Na internetu také existuje mnoho užitečných informačních stránek o změnách v těle během těhotenství a o příznacích, které se v důsledku toho mohou objevit.