Zadní trenér | Bolesti zad - ne se silnými zády

Zadní trenér

Zpět trenéři jsou chápáni jako všichni fitness stroje, které jsou určeny k budování a posilování kmenových svalů uživatele. Většina zpět bolest, bez ohledu na jeho příčinu, má jednu společnou věc: je to způsobeno nerovnováhou svalstva (svalová nerovnováha) v oblasti kufru. To je způsobeno například špatným držením těla, nadměrným namáháním při těžké fyzické práci nebo nedostatkem stresu v každodenním životě.

Tato nerovnováha a související bolest nelze dlouhodobě napravit bolestivými tabulkami, masážemi nebo jinými pasivními opatřeními, ale pouze cíleným tréninkem odpovídajících svalových skupin. Cvičení na zadním trenažéru zároveň zlepšuje držení těla, což zase ulehčuje a brání zádům bolest. Nechte si otestovat svalovou sílu, abyste si mohli naplánovat konkrétní trénink.

Následující fitness stroje jsou nejpopulárnějším a nejznámějším trenažérem zad Extensors: Se zadními extensory nebo také známými jako hyperextenze lavice, jsou trénovány hlavně svaly extensoru zad, které jsou odpovědné za narovnání zad. Současně jsou svaly hýždí a svaly zadní části nohou namáhané a trénované. Inverzní lavice: Inverzní lavice nebo gravitační trenažér se používá hlavně pro strečink páteř a uvolňující svaly a meziobratlové ploténky.

Vibrační trenažér: Vibrační trenažér je vibrační plošina, na které může uživatel provádět různá cvičení k posílení hluboko uložených svalů trupu. Mezi další trenéry zad patří stimulační proudová zařízení, trenažéry praku nebo přítahy bar. Bez ohledu na to, který zadní trenažér se používá, všechna cvičení by měla být prováděna kontrolovaně a pomalu.

Zpočátku by se cvičení měla učit pod vedením fyzioterapeuta nebo učitele sportu /fitness trenér. Mezi další trenéry zad patří stimulační proudová zařízení, trenažéry praku nebo přítahy bar. Bez ohledu na to, který zadní trenažér se používá, všechna cvičení by měla být prováděna kontrolovaně a pomalu. Cvičení by se měla zpočátku učit pod vedením fyzioterapeuta nebo učitele sportu / trenéra fitness.

  • Zadní extenzor: Zadní extenzor, známý také jako a hyperextenze lavička, se používá hlavně k trénování zadních extenzorových svalů, které jsou odpovědné za narovnání zad. Současně jsou svaly hýždí a svaly zadní části nohou namáhané a trénované.
  • Inverzní lavice: Inverzní lavice nebo gravitační trenažér se používá hlavně k protažení páteře a uvolnění svalů a meziobratlových plotének.
  • Vibrační trenažér: Vibrační trenažér je vibrační plošina, na které může uživatel provádět různá cvičení k posílení hluboko uložených svalů trupu.