Příčiny křečových žil | Cvičení proti křečovým žilám

Příčiny křečových žil

Různé příčiny vedou k rozvoji křečové žíly. Pokud například cévní stěny žil již nejsou dostatečně pružné a pevné, nevyřízené množství krev může dojít k ucpání krve a křečové žíly Další příčiny křečové žíly jsou dědičné faktory, nezdravý životní styl (kouření, obezita), hormonů (předvádění estrogeny) které oslabují pojivové tkáně, nedostatek pohybu a křečové žíly v důsledku a krev sraženina v hlubokých žilách noha.

Zabraňte křečovým žilám

Abyste zabránili rozvoji křečových žil, můžete odpovídajícím způsobem změnit svůj každodenní život. I malé změny mohou mít velký účinek. Mezi opatření patří:

  • Pravidelné vytrvalostní sporty
  • Vyvarujte se dlouhého sezení nebo stání
  • Integrace posilovacích cviků na nohy do každodenního života
  • Strava bohatá na vlákninu se sníženým příjmem cukru a tuků,
  • Zdržujte se nadměrné konzumace alkoholu a nikotinu,
  • Střídavé sprchy ke stimulaci krevního oběhu
  • Stejně jako vyhýbání se velkému teplu, protože to vede k vazodilataci a zpětnému transportu krev obtížnější.

Masti

Další doplněk k léčbě křečových žil je použití různých mastí: Hirudoidní mast: Masť obsahuje účinnou látku mukopolysacharidový ester kyseliny polysulfurové. Působí chladivě, protizánětlivě a antikoagulačně, posiluje pojivové tkáně a říká se, že podporuje regresi otoků a modřin. Antistax Žíla Krém: Krém obsahuje bylinnou účinnou látku silný extrakt z listů vinné révy a je účinný proti těžkým nohám a oběhové poruchy.

Kytta mast F: Masť obsahuje bylinné činidlo kostival extrakt z kořenové tekutiny, který mimo jiné pomáhá proti zánětu, otokům a bolest.

  1. Hirudoidní mast: Masť obsahuje účinnou látku mukopolysacharidový ester kyseliny polysulfurové. Působí chladivě, protizánětlivě a antikoagulačně, posiluje pojivové tkáně a říká se, že podporuje zmírnění otoků a modřin.
  2. Antistax Žíla Krém: Krém obsahuje bylinnou účinnou látku silný extrakt z listů vinné révy a je účinný proti těžkým nohám a oběhovým problémům.
  3. Kytta mast F: Masť obsahuje rostlinnou účinnou látku kostival extrakt z kořenové tekutiny, který mimo jiné poskytuje ochranu před záněty, otoky a bolest.