Deseo pro muže a ženy

Tato účinná látka je v Deseo

Deseo efekt je založen na několika farmaceuticky aktivních složkách obsažených v rostlině Damiana. Patří mezi ně éterické oleje, kofein, terpeny, hořké sloučeniny a pryskyřice a také nejdůležitější účinná látka Deseo: Turnera diffusa. Složky se extrahují z listů rostliny parní destilací a rozpustí se v alkoholu. Podle tradice se říká, že Deseo zvyšuje průtok krve a citlivost pokožky, což má za následek zvýšenou vnímavost k erotickým podnětům. Zvýšené libido může být také způsobeno antiprogesteronovými účinky složek.

Lék na potenci Deseo je homeopatický přípravek s velmi nízkým obsahem účinné látky (D4). Stejně jako u většiny homeopatik neexistují žádné studie, které by účinnost léku potvrdily. Mnoho pacientů však hlásí zlepšení symptomů po užití léku.

Kdy se Deseo používá?

Příčinou sexuální slabosti je často stres, nezdravý životní styl a nevyvážená strava. Tyto faktory by měly být nejprve redukovány jinými prostředky. Deseo pak lze brát jako podpůrné opatření. Má přirozený relaxační a afrodiziakální účinek.

Některé složky Deseo se používají i k léčbě jiných příznaků, například poruch trávení, menstruačních bolestí nebo stresu.

Jaké jsou vedlejší účinky přípravku Deseo?

Vedlejší účinky Deseo jsou nepatrné, protože se jedná o čistě rostlinný a velmi silně zředěný lék. Droga však obsahuje 52 procent alkoholu a může způsobit závratě nebo interakci s jinými léky, pokud se nepoužívá správně.

Předávkovat

Vzhledem k tomu, že droga má vysoký obsah alkoholu, předávkování může vést k otravě alkoholem, která může být v extrémních případech i smrtelná. Droga se proto nikdy nesmí dostat do rukou dětí. Pokud k tomu však dojde, okamžitě vyhledejte lékaře, který podnikne další kroky.

Co byste měli mít na paměti při používání Deseo

Kromě toho neužívejte deseo-potenciát z:

  • děti a mladiství do 18 let
  • pacientů závislých na alkoholu
  • pacientů, kteří jsou alergičtí na složky

Lék by měl být užíván pouze po konzultaci s lékařem:

  • pacientů s onemocněním jater nebo ledvin
  • @epileptici
  • pacientů s organickým onemocněním mozku

Vzhledem k vysokému obsahu alkoholu může droga způsobovat křeče nebo zhoršovat příznaky u lidí s poruchami nervového systému.

Účinnost homeopatie je kontroverzní a není studiemi jednoznačně prokázána. Alternativní léčebné metody nebo domácí léčebné postupy mohou také konvenční lékařskou léčbu doplňovat, nikoli však nahrazovat. Pokud obtíže přetrvávají delší dobu a ani přes léčbu se nezlepšují nebo se dokonce zhoršují, měli byste se vždy poradit s lékařem.“

Deseo: Těhotenství a kojení

Jak získat Deseo

Lék nevyžaduje lékařský předpis a lze jej zakoupit v jakékoli lékárně. Předběžná konzultace s lékařem se však doporučuje v případě již existujících onemocnění nebo zdravotních potíží nebo pokud současně užíváte jiné léky.

Užívání Cialisu

Správné dávkování je snadné díky přípravku ve formě kapek (lahvičky 50 ml a 20 ml). Lék je dostupný také jako potahované tablety Deseo Vital. Pro akutní léčbu sexuální slabosti se užívá 5 kapek Deseo každých 30 až 60 minut, ale ne více než šestkrát denně. Alternativně lze užívat tři dražé Deseo Vital třikrát denně. Příjem je nezávislý na jídle. Aplikace by měla být prodloužena o více než jeden týden pouze po konzultaci s lékařem.

V případě trvalé sexuální slabosti se užívá 5-10 kapek Deseo jednou až třikrát denně. Dávka se má snížit, jakmile se projeví úleva od příznaků.

Zajímavá fakta o Deseo