Diferenciální diagnózy | Cvičení na roztrhané vazy v lokti

Diferenciální diagnózy

Dlouhý bicepsová šlacha je obvykle ovlivněna zánět bicepsové šlachy. Je to patrné bolest, zarudnutí a teplo v postižené oblasti. Pacienti jsou často omezeni v pohybu zánětem a bolest způsobuje a již nemůže vykonávat namáhavou práci nebo sportovat.

Za účelem vyléčení zánětu bicepsová šlacha, je důležité nechat paži dostatečně dlouhou dobu odpočinku a poté jemnou silou a obnovit šlachu na plnou kapacitu strečink cvičení. Tento článek by vás mohl zajímat: Fyzioterapie pro Bicepsová šlacha Zánět bicepsové šlachy Zánět burzy je obvykle způsoben neustálým namáháním loketní kloubnapříklad dlouhým odpočinkem na stole. Podráždění špičky loketní kosti však může nastat také při úrazech a operacích, jejichž výsledkem je bursitida.

To je pak spojeno s bolest, otok, zarudnutí a omezený pohyb lokte. Jak přesně plán léčby vypadá, závisí na příčině bursitida, stejně jako jakákoli jiná zranění. A rameno myši se vyvíjí, když postižené osoby dlouhodobě vykonávají monotónní práci na počítači.

Nepřirozená poloha paže během těchto činností způsobuje podráždění struktur, zejména v oblasti prst a zápěstí klouby, ale také v loktích, ramenou a krk. Tato podráždění mohou vést k minimálním zraněním klouby, které na jedné straně způsobují bolest, ale na druhé straně také zvyšují náchylnost kloubu k dalším zraněním. Kromě roztržených vazů artróza a podráždění šlach jsou také mezi následky. Proto je pro pacienty velmi důležité zajistit ergonomické pracovní prostředí a integrovat dostatečné a malé přestávky strečink cvičení do své každodenní pracovní rutiny.

Shrnutí

Celkově lze říci, roztrhaný vaz v lokti je zranění, které se může dobře zahojit samo. Podpůrná terapeutická opatření a adekvátní ochrana kloubu zajišťují, že je obvykle možné úplné uzdravení. Protože však a roztrhaný vaz v lokti je často spojena s dalšími zraněními loketní kloub, proces hojení může být zpožděn. Stručně řečeno, cílená cvičení, která posilují a stabilizují loketní kloub jsou užitečné jak během léčby, tak po ní, aby se zabránilo vzniku nových poranění.