Ell-Cranell na vypadávání vlasů

Tato účinná látka je v Ell-Cranell

Aktivní složkou Ell-Cranell je alfatradiol, uměle vyrobený pohlavní hormon, který stimuluje buňky ve vlasových koříncích k většímu růstu. Účinná látka Ell-Cranell navíc inhibuje tvorbu hormonů odpovědných za vypadávání vlasů.

Kdy se přípravek Ell-Cranell používá?

Jaké jsou vedlejší účinky přípravku Ell-Cranell?

Díky alkoholu, který obsahuje, může způsobit krátkodobé pálení nebo zarudnutí a svědění pokožky hlavy. Zatímco Ell-Cranell bojuje proti vypadávání vlasů, je možné, že pokožka hlavy bude mastnější než suchá. Pokud se objeví jakékoli další neznámé nežádoucí účinky Ell-Cranell, vždy vyhledejte lékařskou pomoc.

Při používání Ell-Cranell byste si měli být vědomi následujícího.

Nejsou známy žádné kontraindikace nebo interakce s jinými léky nebo účinnými látkami. Přesto se doporučuje před použitím informovat lékaře.

Roztok by se neměl používat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Nejsou k dispozici žádné zprávy o zkušenostech s použitím u osob mladších 18 let.

Aplikace je jednou denně, nejlépe večer. Jakmile se projeví zlepšení vypadávání vlasů, je třeba aplikaci zkrátit na každý druhý až třetí den. Změnu a zlepšení klinického obrazu lze očekávat nejdříve po měsíci, trvalé výsledky lze zjistit po šesti měsících.

Vyvarujte se také přílišnému teplu jako z fénu nebo kulmy, protože to vlasy poškozuje. Místo toho byste měli k vysušení vlasů použít froté ručník.

Jak získat Ell-Cranell