Cvičení proti dvojité bradě

Při pohledu do zrcadla tzv dvojitá brada ruší mnoho postižených. Cílem dvojitá brada je v tomto okamžiku snížit tuk a posílit svaly. Tito lidé to však nutně nemusí být nadváha.

Lidé s normální hmotností a štíhlí lidé mohou také trpět dvojitá brada. V tomto případě je třeba v tomto okamžiku jednoduše napnout pokožku. Pro lidi, kteří mají dvojitou bradu kvůli příliš silně ohnutému hlava pozice, krk svaly by měly být posíleny, aby se zlepšila poloha krční páteře. Zpravidla však přední krk svaly jsou příliš slabé.

Cvičení

Kůže je napnuta svaly a páteř je napnutá. Proto je nezbytné je trénovat. V následujícím textu jsou uvedena některá cvičení proti dvojité bradě.

Proveďte to 15 - 20krát se sériemi 4 - 5. Pokud má být tuk snížen z dvojité brady, vyvážený strava je důležité. Tímto způsobem jsou svaly dostatečně zásobeny a nehromadí se žádný nový tuk.

To zahrnuje sacharidy a Proteinů (např. v rýži, bramborách, tvarohu, rybách, zelenině). Ale tuk je také důležitý pro spalování tuků. To se však týká tuků, které tělo potřebuje (např. U lososa).

Také vytrvalost sport pro celé tělo, je užitečný s dvojitou bradou. Pouze cílené cviky nebudou tak účinné, jako když trénujete celé tělo. Takže můžete lépe spalovat tuky.

Samozřejmě existuje také možnost nechat si odsát tuk na dvojité bradě. To by však mělo být provedeno, pouze pokud existují zdraví problémy způsobené dvojitou bradou. Cvičení proti dvojité bradě 1 K zahřát, udělejte skákací zvedák.

Za tímto účelem stojíte a máte nohy u sebe. Paže jsou natažené nahoru / do stran. Vaše tělo tedy tvoří Y.

Pokud nyní spojíte ruce, vyskočíte, rozdělíte nohy a přistanete na nich. Pak znovu skočíte a znovu spojíte nohy. Ruce držte znovu natažené nahoru / do stran.

Cvičení proti dvojité bradě 2 Stojíte zády ke zdi a máte zadní část své hlava proti zdi. Zatáhněte za ramena dozadu tak, aby spočívala na zdi. The truhla je napnutá dopředu.

Nyní udělejte krk dlouhý a vytáhněte zadní část hlava nahoru podél zdi. Zatlačte bradu do krku a znovu ji uvolněte. Opakujte toto cvičení.

Cvičení proti dvojité bradě 3 Natáhněte paže dopředu a držte je v této poloze. Znovu jí prodlužte krk a položte jí bradu k ní truhla. Držte tuto pozici po dobu 10 - 15 sekund.

Poté znovu uvolněte všechny části těla. Cvičení proti dvojité bradě 4 U tohoto cviku si zvětšete krk a použijte obojí Palce. Držte je proti bradě.

Nyní zatlačte bradu zpět pomocí prst. Stále dávejte odpor s vaším spodní čelist. Pak to pusť znovu.

Cvičení proti dvojité bradě 5 Zvětšíte krk a jednou rukou vytvoříte pěst. Nyní si pěst položte pod bradu. Zatlačte pěst na čelist a držte ji 10 - 15 sekund.

Pak to pusť znovu. Cvičení proti dvojité bradě 6 Znovu vytvořte pěst a rukou dlouhý krk. Tentokrát otevřete svůj ústa trochu a polož si pěst pod bradu.

Nyní proti tomu zatlačte pěst a držte se ústa otevřeno. Držte tuto pozici po dobu 15 - 20 sekund. Cviky na dvojitou bradu 7 Ležíte na zádech s rukama nataženýma nahoru.

Obě nohy jsou ohnuté. Nyní jděte s hlavou a rameny vzhůru, dokud nejsou všechny lopatky vzhůru. Poté znovu sklopte hlavu a ramena.

Ačkoli je toto cvičení klasickým cvikem na břicho, protože jdete s hlavou proti gravitaci, cvičíte všechny svaly, které jsou vpředu. To zahrnuje svaly krku a čelistí. Cvičení proti dvojité bradě 8 Ležíte znovu na zádech, paže a nohy leží volně na podlaze.

Nyní jen zvedněte hlavu a bradu položte směrem k sobě truhla. Pomalu jděte znovu dolů a znovu položte hlavu dolů. Cvičení opakujte.

Cvičení proti dvojité bradě 9 Ležíte znovu na zádech a paže a nohy leží volně na podlaze. Znovu zvedněte hlavu a bradu posuňte nejprve k jednomu rameni a poté k druhému. Pomalu znovu sklopte hlavu a položte ji.

Cvičení proti dvojité bradě 10 Ležíte na zádech a máte jednu ruku pod hlavou, druhou s indexem prst na bradu. Nyní zatlačte bradu zpět pomocí prst. Druhou rukou zkontrolujte, zda se zadní část vaší hlavy nekroutí nahoru nebo dolů, ale klouže dopředu nebo dozadu.

Pak to pusť znovu. Díky gravitaci je cvičení obtížnější než stání.