Cvičení proti bolesti paží | Cvičení proti bolesti ramen

Cvičení proti bolesti paží

Cvičení proti paži bolest 1 Natáhněte ruce dopředu. Jsou ve výšce ramen. Nyní proveďte malé kývavé pohyby doprava a doleva.

Snažte se dělat pohyby co nejmenší a nejrychlejší. Vaše horní část těla zůstává stabilní a vaše ramena zůstávají zatažená dozadu. Cvičení proti paži bolest 2 Postavíte se před zeď a podepřete se oběma dlaněmi na zdi.

Paže jsou o něco dále od sebe. Prsty se dívají trochu k sobě. Zatlačte horní část těla nahoru a natáhněte ruce.

Pak znovu ohněte ruce a nechte tělo klesnout. Krátce před zdí jděte znovu horní částí těla. Když tlačíte horní část těla nahoru, neroztahujte paže úplně nahoru, ale nechte je trochu více ohnuté (jako tlačné, pouze ve stoje).

Cvičení proti paži bolest 3 Vezměte lehkou váhu do každé ruky (např. 0.5l láhev). Natáhněte obě paže dopředu a nasměrujte prsty k podlaze. Hřbet ruky směřuje nahoru.

Přitáhněte obě ruce k ramenům a zatočte rukama se závažími. Na konci cvičení prsty ukazují na rameno. Vraťte obě ruce do výchozí polohy. Takže hřbetem ruky nahoru.

Opakujte postup. Cvičení proti bolesti paží 4 Ležíte na svém žaludek s rukama nataženýma nahoru. Tvá tvář se dívá dolů na podlahu.

Trochu zvedněte ruce a natahujte je jeden po druhém. Tímto způsobem natáhnete ruce a horní část těla. Cvičení proti bolesti paží 5 Sedíte na židli.

Natáhněte ruce dopředu a prsty složte do sebe. Nyní otočte obě paže jedním směrem a podržte úsek. Záda jsou rovná a ramena by měla zůstat vzadu. Poté se otočte opačným směrem a znovu držte pozici.