Cvičení proti bolesti krku | Cvičení proti bolesti ramen

Cvičení proti bolesti krku

Cvičení proti krk bolest 1 Stojíte zády ke zdi a máte s ní kontakt. Vytáhněte svůj hlava nahoru podél zdi. Zadní část vašeho hlava zůstává u zdi a neztrácí kontakt.

Pak zatlačte ramena dolů k podlaze. Tato ramena také spočívají na zdi. Drž tuto pozici.

Cvičení proti krk bolest 2 Sedíte nebo stojíte na židli. Začněte kroužit rameny. Krouživé pohyby jdou nejprve dopředu a potom dozadu.

Cvičení proti krk bolest 3 Sedíte na židli a objímáte se. Vytáhněte ramena dopředu. Položte si bradu na truhla a dívat se dolů.

Držte tento úsek. Cvičení pro bolest krku 4 Položte ruce za hlava. Ruce jsou v horní části zadní části hlavy.

Položte si bradu na truhla znovu a držte tuto pozici. Cvičení proti bolest krku 5 Sedíte na židli a stáhnete ramena dolů na podlahu. Zůstávají tam.

Poté otočte hlavu na opačné rameno a jděte co nejdále. Udržujte tento úsek v krku. Poté vyměňte ruku a rameno.

Cvičení pro bolest krku 6 Natáhněte ruce dopředu. Jsou na úrovni ramen. Položte si bradu na truhla znovu.

Ramena by měla jít dopředu. Drž tuto pozici. Další cviky na protažení krku / krku a na uvolnění najdete v článcích:

  • Bolest krku - pomoc z fyzioterapie
  • Jaký je nejlepší způsob uvolnění krční páteře?
  • Cvičení proti dvojité bradě
  • Cvičení proti bolestem hlavy

Kinesiotape

Krk/bolest ramene lze dobře léčit aplikací a kinesiotape Spouštěcí body jsou odpáleny krev účinek stimulující krevní oběh a tím uvolněný.

Jóga

Každé cvičení proveďte třikrát, se dvěma nebo třemi sériemi. Jóga Cvičení 1 První cvik se provádí ve stoje a je navržen tak, aby stimuloval dýchání. Toto cvičení je vhodné i pro začátečníky.

Obě nohy stojí k sobě a kolena se dotýkají. Na začátku každého cviku se ujistěte, že vaše záda zůstává rovná. Chcete-li to provést, zvedněte břicho.

Soustřeďte se na břišní knoflík a přitáhněte jej zpět k páteři. Během cvičení udržíte napětí. Nyní jdi s její pozorností k ní stydká kost a přitáhněte ji k pupku.

To způsobí, že se pánev trochu nakloní dopředu. Také držíte toto napětí spolu s napětím kolem pupku. Přišli jsme ke krku, který děláte dlouho.

Ramena a paže volně visí dolů. Jdete se svým dýchání během cvičení. v inhalace, zvedněte ruce do strany a směřujte dlaně ke stropu.

Kráčejte s rukama nad hlavou a spojte ruce. Je důležité, aby paže pomalu šly nahoru. Při výdechu tentokrát natáhněte ruce dopředu a nechte je pomalu klesat dolů.

Brada je volná na hrudi a ramena jsou tlačena dopředu. Jóga Cvičení 2 Následující cvičení z jógy se provádí ve třech krocích. Začátečníci udělají jen první krok.

Pokročilí studenti přejdou ke třetímu kroku. Jste opět ve stoje a nohy jsou spolu. Během cvičení zůstává záda rovná.

Zatáhněte břicho zpět k páteři a k ​​sobě stydká kost k pupek. Prodlouží jim krk. Natáhněte obě paže do strany a dlaně směřujte ke stropu.

Při výdechu položte jednu ruku mezi stehna a horní část těla otočte mírně dolů. Tvář směřuje ke straně rotace a druhé rameno je natažené dozadu. Tímto způsobem zůstanete asi šest sekund.

Znovu vyjděte s rukama a horní částí těla a znovu natáhněte ruce do strany. To je kombinováno s inhalace. Dlaně vašich rukou opět směřují ke stropu.

Jako začátečník to můžete opakovat. Pokročilí studenti mohou přejít k dalšímu kroku a chodit s rukou dolů mezi koleny. Znovu s ním otočíte obličej a horní část těla a druhou ruku natáhnete dozadu.

Znovu projděte tváří a horní částí těla a cvik opakujte. Ve třetím kroku jděte rukou mezi dolní končetiny. Změňte strany a začněte znovu prvním krokem.

V každém kroku zůstaňte s horní částí těla, asi šest sekund nahoru a asi deset sekund dolů. Jóga Cvičení 3 Toto cvičení je pro pokročilé studenty a je prováděno vsedě. Přejít na nohy a složit patu.

Ujistěte se, že vaše záda zůstává rovná. Pro podporu můžete pod hýždě umístit klínový polštář. Obě ruce uchopí nohy a jsou přitahovány k pupku.

Kolena směřují k podlaze. Paže jsou natažené. Krk je dlouhý a ramena jsou stažena dolů.

Hrudník je natažený. Těší se. Vydržte v této poloze asi 15 sekund a nechte vše jít.