Cvičení proti napětí krku v kanceláři Cvičení proti bolesti krku

Cvičení proti napětí krku v kanceláři

Zvláště v kanceláři, svale napětí jsou velmi časté. Vzhledem k tomu, že lidé často sedí v určité poloze a je malý pohyb, zejména v oblasti ramen a krk oblast, krev krevní oběh je snížen, což vede k bolestivé hypertenzi. Nejlepší je provádět malé relaxace pravidelně cvičte mezi tím nebo věnujte pozornost trochu většímu pohybu. Cvičení jako např ramenní kruhy, strečink z lichoběžníkový sval a prsní svaly jsou ideální pro mezitím. Pokud si uděláte čas na aktivní přestávku, můžete zahrnout mnoho různých cvičení.

Cvičení pro kancelář

1. cvičení - „WS-Mobi“ 2. cvičení - „Stretch Latflex“ 3. cvičení - „Rotace“ 4. cvičení - „Squat“ 5. cvičení - „BWS-Mobi“ 6. cvičení - „Sbírání jablek "Kvůli sníženému." krev oběh v ramenikrk oblast, viz výše, a výsledná extrémně bolestivá napětí, bolesti hlavy může dojít, pokud proti stížnostem nepodniknete žádné kroky. Pokud bolesti hlavy přetrvávají po delší dobu, hovoří se o chronických bolestech hlavy, které je obtížné léčit. Pokud bolesti hlavy nevydrží tak dlouho, bolest je často již sníženo výše uvedenými cvičeními proti krk napětí

Kromě toho je třeba se pokusit zmírnit napětí z hlava prostřednictvím fyzioterapie. Trakční léčba z hlava nebo uvolnění spouštěcího bodu jsou užitečné techniky. I samotné bolesti hlavy lze těžko vyřešit, protože nezávislé spouštění na krku automaticky vytváří svalové napětí, které může dokonce zhoršit bolest.

Válcování na a role fascie v oblasti krku se také nedoporučuje. Tepelná terapie použití polštáře na zrno nebo láhve s horkou vodou pomáhá uvolnit svaly. „WS - výchozí poloha mobilizace“ Ze svislé polohy se otočte, počínaje od hlava, obratle po obratli.

Kolena jsou plně vytažená. Pokračujte dalším cvičením: „WS - Mobilizace Koncová pozice“ Stánek: Někteří šéfové organizují fyzioterapeuta, který organizuje aktivní přestávku s personálem nebo případně nabízí masáže. Kromě cvičení jsou aplikace tepla, jako jsou polštáře na zrno nebo tepelné náplasti pro místní krev k dispozici je také stimulace oběhu. Další cvičení najdete v článku Fyzioterapeutická cvičení krční páteř.

  • Ruce na nohy a narovnejte se, natáhněte ruce nahoru
  • Zatlačte ruce dolů po boku stehna
  • Dotkněte se lokty a kolena příčně před tělem
  • Ohyb kolen: hýždě daleko dozadu, paže vzhůru při pohybu dolů
  • Podepřete lokty na okraji stolu a zatlačte záda (kočičí hrb) a prověšení (prasátko s břichem)
  • Natahujte paže střídavě nahoru nebo do strany, pokud je to nutné pro koordinaci, zaujměte polohu jedné nohy