Cvičí břicho, nohy, spodní část, záda

U všech cviků proveďte 2 až 3 průchody po 15 opakováních. Toto je pouze vodítko a musí být upraveno podle příslušné úrovně výkonu. Pokud můžete provádět méně nebo více opakování, počet opakování lze upravit pomocí přídavného závaží (činky atd.). Jinak uděláte tolik opakování, že budete vyčerpaní po 3 bězích. To pak může být méně nebo více opakování než 15.

Cvičení pro žaludek

Cvičení 1 Lehněte si na záda a zkřížte ruce před sebou truhla. Nohy jsou šikmé a kolena jsou od sebe vzdálená. Zvedněte své hlava a ramena a posuňte horní část těla směrem ke stehnám.

Nemusíte úplně zvedat horní část těla. Postačí jej také zvednout na konec lopatek. Při zvedání nahoru a dolů postupujte pomalu.

2 Cvičení Lehněte si na záda a zkřížte ruce před sebou truhla. Nohy jsou natažené a zvednuté. Kráčejte s nohama co nejdále.

Pozvedni svou hlava a ramena a posuňte horní část těla směrem ke stehnám. Nemusíte úplně zvedat horní část těla. Postačí jej také zvednout na konec lopatek.

Poté nechte horní část těla a nohy znovu klesnout. Při zvedání nahoru a dolů postupujte pomalu. 3 Cvičení Lehněte si na záda a zkřížte ruce před sebou truhla.

Nohy jsou šikmé a kolena jsou od sebe vzdálená. Zvedněte své hlava a ramena a položte je do strany na kolena. Otočte tím horní část těla.

Nemusíte úplně zvedat horní část těla. Postačuje také, když jej zvednete na konec lopatek. Při zvedání nahoru a dolů postupujte pomalu.

Poté vyměňte koleno a otočte horní část těla na druhé koleno. 4 Cvičení Lehněte si na záda a paže držte natažené. Nohy jsou šikmé a kolena jsou od sebe vzdálená.

Zvedněte hlavu a ramena a přitáhněte horní část těla k stehnám. Nemusíte úplně zvedat horní část těla. Postačí jej také zvednout na konec lopatek.

Poté bobujte horní částí těla doleva a doprava. Paže zůstávají natažené a ramena zůstávají vzhůru. Další cvičení najdete v článcích:

  • Cvičení proti dutému hřbetu
  • Vibrační trénink