Cvičení během těhotenství Cvičení na bolest na hrudi

Cvičení během těhotenství

Cvičení: Postavte se vzpřímeně a vzpřímeně. Paže jsou zvednuty pod mírným úhlem do stran, takže dlaně jsou přibližně ve výšce ramen. Nyní pohybujte rukama dozadu, dokud neucítíte napnutí v oblasti truhla sval. Držte tuto pozici po dobu 20 sekund.

5 opakování. Cvičení: Postavte se bokem ke zdi a položte si předloktí, která je blíže ke zdi, skloněná proti ní. Loket je na úrovni ramen.

Nyní otočte horní část těla od stěny, dokud neucítíte protažení v boční části truhla. Držte to po dobu 20 sekund a poté změňte strany. Cvičení: Postavte se rovně a vzpřímeně a zkřížte ruce za zády.

Poté zvedněte paže co nejvíce za záda a držte napětí po dobu 20 sekund. Cvičení proveďte 5krát. Cvičení: Lehněte si na záda.

Paže jsou natažené po stranách těla. Nyní nejprve vedte doleva noha přes ten pravý. Ujistěte se, že vaše ramena a paže zůstávají během celého cvičení v kontaktu s podlahou.

Držte úsek po dobu 20 sekund a poté změňte strany.

 1. Cvičení: Stojte rovně a vzpřímeně. Paže jsou zvednuty pod mírným úhlem do stran, takže dlaně jsou zhruba ve výšce ramen.

  Nyní pohybujte rukama dozadu, dokud necítíte napnutí v oblasti truhla sval. Držte tuto pozici po dobu 20 sekund. 5 opakování.

 2. Cvičení: Postavte se bokem ke zdi a položte si předloktí, který je blíže ke zdi, pod úhlem.

  Loket je na úrovni ramen. Nyní otočte horní část těla od stěny, dokud neucítíte napětí v boční hrudi. Držte to po dobu 20 sekund a poté změňte strany.

 3. Cvičení: Postavte se rovně a vzpřímeně a zkřížte ruce za zády.

  Poté zvedněte paže co nejvíce za záda a držte napětí po dobu 20 sekund. Cvičení proveďte 5krát.

 4. Cvičení: Lehněte si na záda. Paže jsou natažené po stranách těla.

  Nyní nejprve vedte doleva noha přes ten pravý. Ujistěte se, že vaše ramena a paže zůstávají během celého cvičení v kontaktu s podlahou. Držte úsek po dobu 20 sekund a poté změňte strany.