Cizinci s dítětem

Definice Slovo „cizinci“ popisuje chování malých dětí vůči cizím lidem. V této souvislosti lze termín „cizinec“ definovat také jako babička, děda nebo jejich vlastní otec. Malé děti se mohou přes noc začít stávat cizími lidmi a poté čelit všem ostatním lidem, včetně bezprostředního a známého okolí, s podezřením a odmítavým chováním. … Cizinci s dítětem

Inaktivovaná vakcína Mám nechat své dítě očkovat?

Inaktivovaná vakcína Některá z doporučených očkování se provádějí podáním mrtvých vakcín. Tento termín je založen na skutečnosti, že vakcína obsahuje usmrcené patogeny nebo pouze části patogenu. Výhodou oproti živým vakcínám je, že se po očkování inaktivovanou vakcínou objeví méně nežádoucích účinků. Inaktivované vakcíny však chrání před ... Inaktivovaná vakcína Mám nechat své dítě očkovat?

Vedlejší účinky očkování Mám nechat své dítě očkovat?

Nežádoucí účinky očkování Po očkování se mohou příležitostně objevit nežádoucí účinky. Ve vzácných případech jsou přímo spojeny s vakcínou. Dostupné vakcíny jsou obecně dobře snášeny a nezpůsobují dlouhodobé poškození. Nejčastější nežádoucí účinky jsou způsobeny zavedením jehly do kůže nebo svalu. Na … Vedlejší účinky očkování Mám nechat své dítě očkovat?

Mám nechat své dítě očkovat proti meningokoku B? | Mám nechat své dítě očkovat?

Mám nechat své dítě očkovat proti meningokokům B? Meningokoky jsou bakterie, které mohou způsobit různá závažná onemocnění. Infekce meningokokem může vést k meningitidě (meningitidě) nebo otravě krve (sepse). Od meningokokové infekce po nástup onemocnění trvá jen několik dní. V případě nemoci musí být nemocný ... Mám nechat své dítě očkovat proti meningokoku B? | Mám nechat své dítě očkovat?

Mám nechat své dítě očkovat proti chřipce? | Mám nechat své dítě očkovat?

Mám nechat své dítě očkovat proti chřipce? Přibližně dva miliony lidí v Německu onemocní každý rok „skutečnou“ chřipkou zvanou chřipka. Chřipka je infekční onemocnění, které přenáší chřipkový virus A nebo B. Příznaky onemocnění jsou velmi variabilní, ale chřipka obvykle začíná velmi náhle a… Mám nechat své dítě očkovat proti chřipce? | Mám nechat své dítě očkovat?

Růst vlasů u dítěte

Úvod Růst vlasů u novorozenců a kojenců může přirozeně vykazovat velmi odlišný vzhled. Některá miminka se již narodila s výrazným ochlupením, jiná vykazuje první známky začínajícího růstu vlasů jen pár měsíců po narození. Růst vlasů je dán geneticky a je navíc ovlivněn různými faktory, například pohlavím. Z… Růst vlasů u dítěte