Domácí lék proti střevní plísni

Většina lidí spojuje střevní mykózu s vážným onemocněním. Tento předpoklad je však chybný. Naopak, houby se přirozeně vyskytují ve střevě i v malé míře.

Střevo má tzv střevní flóra, který se skládá hlavně z bakterie které pomáhají trávit jídlo. Role zde hraje také malá část hub. The střevní flóra může být narušen stresem nebo některými léky a dostává se ke stížnostem na střevní plísně. Tyto zahrnují nadýmání, bolest břicha, průjem a hladová chuť k jídlu. Existuje mnoho prostředků pro domácnost, které mohou přirozeně pomoci proti střevní plísni.

Používají se tyto prostředky pro domácnost

Proti střevní plísni lze použít mnoho prostředků pro domácnost:

  • Olivový olej
  • Biotin
  • Česnek
  • Zelenina
  • Ovoce
  • Mandle
  • Dýňová semínka
  • Probiotika
  • Vitální houby

Výživa - proč, co a co ne?

Změna v strava boj proti intestinální mykóze je zásadní součástí terapie. Cíleně se snaží zabránit tomu, aby střevní houby přežily ve střevě jejich odstraněním z potravy. Houby se živí hlavně sacharidy.

Zřeknutí se cukru je proto zásadní. To zahrnuje sladkosti, sladké nápoje a dokonce i sladké ovoce, jako jsou hrozny nebo ananas. Ovoce, které obsahuje méně sacharidy zahrnují citrony nebo grapefruity.

Ty se podle toho stále mohou jíst. Složitější sacharidy, jako jsou ty, které se nacházejí v celozrnném chlebu, lze také konzumovat v malém množství. Důvodem je, že střevní houby se nacházejí hlavně v horní části střeva, ale štěpení komplexních sacharidů probíhá hlavně v dolním střevě.

Dále je třeba dbát na to, aby se konzumovalo dostatek vlákniny, jako jsou brambory a mrkev. Mají čistící účinek na střevo a podporují pohyby střeva při odstraňování střevních hub. Použití Olivový olej lze přidávat denně během přípravy jídla, například do salátů.

Olivový olej Effect obsahuje účinné látky, které stimulují vlastní tělo imunitní systém a může tak bojovat proti střevní plísni. Co je třeba vzít v úvahu? Olivový olej může také snížit krev hladinu cukru.

Na jaké nemoci pomáhá domácí lék? Olivový olej lze také použít jako domácí lék na zácpa a úžeh. Aplikace Biotin lze získat v drogerii ve formě tablet.

Potraviny, které obsahují hodně biotinu, zahrnují například vejce a ořechy. Účinek Biotin, nazývaný také vitamin H, je pro tělo důležitou látkou pro různé metabolické procesy. Nedostatek může odpovídajícím způsobem oslabit imunitní systém a podporuje střevní mykózu.

Co je třeba vzít v úvahu? Biotin je také důležitý pro strukturu vlasy a nehty. Na jaké nemoci pomáhá domácí lék?

Biotin může také pomoci s lámavými nehty a vypadávání vlasů. aplikace Česnek lze - bez větší námahy - přidat k vaření a dobře se hodí k většině pokrmů. Účinek Česnek obsahuje mimo jiné účinnou látku Ajeone, u které bylo prokázáno, že má přímý účinek proti houbám.

Přesné procesy však zatím nejsou jasné. Co je třeba vzít v úvahu? Od té doby česnek může způsobit silný zápach z úst, je někdy vnímán jako nepříjemný.

Na jaké nemoci pomáhá domácí lék? Česnek posiluje imunitní systém a proto může pomoci například i při nachlazení. Použijte kořenovou zeleninu, stejně jako hlávkový salát, rajčata a kedlubny jsou zvláště vhodné jako zelenina pro střevní mykózu.

Zelenina Effect obsahuje mnoho vláken, která mohou zachytit střevní houbu mezi záhyby sliznice ve střevě. Co je třeba vzít v úvahu? Vzhledem k tomu, že je třeba se vyhýbat sacharidům, je důležité zajistit, aby se při přípravě zeleniny nepřidával žádný cukr.

Na jaké nemoci pomáhá domácí lék? Zelenina je důležitou součástí strava na mnoho nemocí k posílení imunitního systému, např. rajčata na nachlazení nebo úžeh. Použití Při konzumaci ovoce jsou vhodné citrony, grapefruity nebo kyselá jablka.

Ty by se neměly jíst více než dvakrát denně. Účinek Ovoce má také očistný účinek na střeva a zajišťuje, aby byl odstraněn potravinový základ střevní houby. Co je třeba vzít v úvahu?

Je velmi důležité vyhnout se jakémukoli druhu sladkého ovoce, protože sacharidy, které obsahuje, mohou podporovat růst střevní houby. Na jaké nemoci také pomáhá domácí lék? K léčbě lze také použít například grapefruit ledvina kameny a krev poruchy cukru. aplikace Mandle lze jíst v různých formách, například jako mandlové mléko nebo mandlové pyré.

Účinek v mandle mají stimulační účinek na tělo a vlastní imunitní systém těla a tím vedou k lepší imunitní reakci proti střevní plísni. Co je třeba vzít v úvahu? Pro optimální efekt mandle by se mělo jíst asi 50 gramů denně.

Na jaké nemoci pomáhá domácí lék? Mandle mohou také pomoci s pálení žáhy, například. aplikace Dýně semena mohou být přijata čistá nebo zpracovaná, například do dýňového chleba.

Účinek Dýně semena mají očistný účinek na oblast střev a mohou tak podporovat odstranění střevní houby. Co musíte zvážit? Dýně semena mohou také působit na jiné typy střevních infekcí.

Na jaké nemoci pomáhá domácí lék? Dýňová semínka mohou mít ochranný účinek játra nemoci a karcinom prsu. Aplikace Probiotika lze zakoupit v lékárně a mohou být vázána na lékařský předpis, v závislosti na typu přípravku.

Effect Probiotics jsou přípravky, které obsahují přírodní střeva choroboplodné zárodky v dávkované formě. To může posílit imunitní obranu v zažívací trakt. Co je třeba vzít v úvahu?

Probiotika jsou zvláště účinná u lidí s imunitní nedostatečností. Příjem a léčba by měla být vždy prováděna po konzultaci s lékařem. Na jaké nemoci pomáhá domácí lék?

Probiotika lze také použít například na chronická zánětlivá onemocnění střev, jako je Crohnova nemoc or ulcerózní kolitida. Aplikace Vitální houby pocházejí tradiční čínská medicína a lze je zakoupit ve specializovaných prodejnách. Účinek Vital houby mají stimulační účinek na zažívací trakt a posílit imunitní obranu střevní stěny.

Co je třeba vzít v úvahu? Požití by mělo být provedeno po konzultaci s příslušným odborným personálem. Na jaké nemoci pomáhá domácí lék? Vitální houby lze použít také při střevních onemocněních a zánětech střev.