Jak dlouho mám pauza? | Cvičení pro bolesti loktů

Jak dlouho mám pauza?

Jak dlouho by se člověk měl pozastavit v případě bolest in loketní kloub do značné míry závisí na příčině bolest, V případě, že bolest je způsobeno svalovým napětím nebo a pohmoždit, kloub je obvykle bezbolestný a během několika dní opět plně odolný. Pokud naopak dojde k rozsáhlejšímu poškození, jako je poranění vazu nebo a zlomenina, imobilizace lokte může trvat několik týdnů. V případě progresivních onemocnění kloubů, jako je loket artróza, je možné, že některým druhům sportu bude pravděpodobně nutné se trvale vyhnout, a proto je pozastavit.

Obvaz

Obvaz může být užitečným řešením při léčbě bolesti loketní kloub. V zásadě existují dva různé typy obvazů: Obvazy se skládají z pevného, ​​roztažitelného materiálu, který se aplikuje kolem bolestivého kloubu. Cílem použití obvazu je ochrana, úleva a stabilizace loketní kloub a chránit jej před přetížením.

Malé gelové vložky zabudované do obvazu umožňují vyvíjet cílený tlak, který nepřímo masíruje bolestivé body. Kromě toho kompresní tlak stimuluje krev oběh, který uvolňuje svaly a také zmírňuje bolest. Na rozdíl od a omítka obvaz nebo ortéza, obvaz umožňuje loketnímu kloubu velkou volnost pohybu, takže jej lze nosit i při sportovních aktivitách.

  • Jeden se skládá z elastických pásků, které jsou obaleny kolem postiženého kloubu
  • Ostatní jsou prefabrikované obvazy vyrobené z kompresního úpletu.

Masti

Pro léčbu bolest lokte, jsou k dispozici různé masti pro externí aplikaci. V závislosti na příčině bolesti jsou různé produkty víceméně vhodné. Gel proti bolesti Voltaren: Gel obsahuje léčivou látku Diklofenak, který působí jak na bolest, tak na protizánětlivou mast Traumeel: Masť je homeopatický kombinovaný lék, který je indikován bolestí tupými poraněními (např. kmeny, pohmožděniny) a podlitinami Kytta mast proti bolesti: Masť obsahuje rostlinnou účinnou látku kostival vykořenit. Působí zmírňující bolest na akutní poranění kloubů a chronická onemocnění, jako je artróza a na rozdíl od chemických přípravků je možné je používat delší dobu.

Finalgon: Finalgon je hřejivý krém, který může pomoci zejména při bolestech způsobených napětím.

  • Voltaren gel proti bolesti: Gel obsahuje účinnou látku Diclofenac, která má jak bolestivé, tak protizánětlivé účinky
  • Traumeel Masť: Masť je homeopatický kombinovaný lék určený k léčbě bolesti způsobené tupými poraněními (např. Kmeny, pohmožděniny) a modřinami.
  • Masť proti bolesti Kytta: Masť obsahuje rostlinnou účinnou látku kostival vykořenit. Funguje to jak při akutním poranění kloubů, tak při chronických onemocněních, jako je úleva od bolesti artrózy, a lze jej na rozdíl od chemických přípravků používat i po delší dobu.
  • Finalgon: Finalgon je hřejivý krém, který může pomoci zejména při bolestech způsobených napětím.