Jak často a jak dlouho mám domácí prostředky používat? | Domácí lék proti vráskám

Jak často a jak dlouho mám domácí prostředky používat?

Jak často a jak dlouho by se domácí léky měly používat, závisí na typu domácí léčby. Jelikož maska ​​vyrobená z čerstvých, nestříkaných jablek obsahuje hodně ovocné kyseliny, neměla by se používat více než dvakrát týdně. Okurky ve formě krému, na druhé straně, mohou být použity denně jako výživný krém na obličej, pokud nejsou žádné vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že vrásky jsou součástí procesu přirozeného stárnutí, měly by být s ohledem na dobu jejich trvání zvoleny domácí prostředky, které lze bezpečně používat po dlouhou dobu.

Ošetření vrásek pouze domácími prostředky nebo pouze jako podpůrná terapie?

Protože výskyt vrásek je přirozený proces, který nelze dlouhodobě zastavit, mělo by být dobře zváženo rozhodnutí o terapii. U většiny lidí použití domácích prostředků uspokojivě oddaluje vznik vrásek. Pokud výsledek nesplňuje očekávání, lze zvážit další terapii. Jelikož však jde obvykle o kosmetický problém, je rozhodnutí o léčbě na uvážení jednotlivce.

Kdy musím jít k lékaři?

Vznik vrásek je přirozený proces, který nutně nevyžaduje lékařské ošetření. Konzultace s lékařem je tedy volitelným rozhodnutím. Existují různé možnosti léčby vrásek.

Mezi ně patří injekce: Tyto postupy jsou však spojeny s určitými riziky a vedlejšími účinky. Rozhodnutí o lékařském ošetření by proto mělo být dobře zváženo a prodiskutováno s ošetřujícím lékařem.

Která alternativní terapie může ještě pomoci?

1) Alternativní terapeutická metoda je akupunktura, pro tento typ aplikace se také nazývá akupunktura obličeje. Tady, jazyk a pulzní diagnostika se provádí jako první. Pak akupunktura v určitých bodech jsou vloženy jehly.

To vede ke stimulaci nezávislé obnovy zdravé pokožky. 2) Použití tzv. Obličejových polštářků může být obzvláště užitečné v případě vrásek v oblasti obličeje. Kromě toho je zabráněno tvorbě nových vrásek.

Před použitím obličejových polštářů by měl být obličej dobře vyčištěn. Polštářky na obličej lze ponechat na kůži během spánku.

  • Akupunktura podporuje tok energií v těle. To stimuluje produkci Kolagen a posiluje svaly obličeje.
  • Obličejové podložky podporují relaxace svalů v oblasti obličeje. Kromě toho krev stimuluje se tok, čímž se živiny efektivněji transportují do kožních buněk.