Jablečný ocet Miracle Cure: Dobré pro krásu a zdraví

jablko jablečný ocet je tvořen nejjednoduššími biochemickými procesy, a přesto je pro lidský organismus velmi cenný. Je mimořádně účinný při regulaci metabolismu, aktivaci práce buněk těla a po staletí je osvědčeným domácím prostředkem, včetně kůže a vlasy. Díky své všestrannosti jablko jablečný ocet je opravdový zázračný lék.

Všestranný jablečný ocet

V každé buňce lidského těla octová kyselina je potřebný pro výrobu energie. Je tedy dostatečně stabilní a dobře odolává vlivům prostředí. To vysvětluje posílení a výživu, vnitřní a vnější účinky zázračného léku na jablko jablečný ocet. Čistý přírodní produkt vzniká, když bakterie vdechnout fermentovaný ethanol. Výsledný octová kyselina se vyznačuje jedinečnou kombinací vitálního vitamíny s různými minerály a stopové prvky, mléčné a kyselina citronová, Důležité enzymy a aminokyseliny, stejně jako vláknina, jako je potaš a pektin. Kromě toho jsou všechny zdravé složky jablka k dispozici současně. Má detoxikační vlastnosti a zejména stimuluje metabolismus a trávení. Sekrece slinné žlázy je aktivován, čímž je účinný rozklad a využití potravin. Všechny živiny jsou do organismu dodávány lépe a rychleji a produkty rozkladu se snáze vylučují. Navíc jablečný mošt ocet stimuluje produkci žaludeční kyselina, který dále AIDS trávení. Také zlepšuje vstřebávání of minerály zejména v těle železo. To je důležité pro zdravé krev oběh.

Jako péče po holení

Používá se externě, jablečný mošt ocet může být velmi dobré pro kůže několika způsoby. Nečistý a šupinatý kůže bude hladší s peeling z kyselé šťávy. Pupínky a takzvané černé tečky ustupují, když se třou jablečným moštem ocet, Na mastná pleťje snížena nadměrná tvorba mazu. Stárnoucí kůže znovu získá určitou pružnost, vypadá svěže a pevněji s jablečným octem. Po holení jablečný ocet, nanesený malým kouskem savé bavlny, vyhlazuje nejcitlivější oblasti pokožky na obličeji. Zabraňuje nevzhlednému zarudnutí a vyrážkám na pokožce současně.

Lesk pro vlasy

Stejně tak přírodní prostředek je vynikající pro vlasy péči, zvláště pokud jsou mastné, křehké nebo matné. Jablečný ocet také pomáhá proti vypadávání vlasů, svědění pokožky hlavy, rozdělené konce a lupy. Chcete-li to provést, opláchněte vlasy se směsí jablečného octa a voda po umytí. Stávají se mnohem měkčími, snadno se rozčesávají a získávají krásný matný lesk. Kromě toho lze také použít opláchnutí jablečného octa masáž pokožka hlavy.

Lék na zácpu a nadýmání.

Bez octová kyselinaby celý lidský metabolismus nefungoval. Vzniká jako meziprodukt při přeměně potravin na látky produkované tělem. Ani tlustý, ani sacharidy od cukr nebo škrob by bylo možné bez něj použít. Odhaduje se, že každý člověk potřebuje asi 100 gramů kyseliny octové denně, aby mohly fungovat jeho metabolické procesy. Pokud je nabízeno dodatečně zvenčí, může to být jen dobré, zejména proto, že ocet mění obsahové materiály například jablka takovým způsobem, že jsou zvláště dobře přijímány tělními buňkami. Sklenici vlažné voda smíchané s asi dvěma lžícemi jablečného octa lze pít ke každému jídlu. To lze osladit malou včelkou med podle přání. Je také výhodné mít takový nápoj každý den před snídaní. To z dlouhodobého hlediska čistí střeva a také působí proti překyselení z těla. Je to proto, že jakýkoli ovocný ocet je v přírodě silně zásaditý. Podobně, průjem, zácpa, nadýmání a otravné nadýmání po jídle lze znatelně snížit po kratší nebo delší době pravidelným příjmem nápoje z jablečného octa.

Dobré na nachlazení

Zvláště v časem prověřené kombinaci s jasným med, jablečný ocet má antibakteriální a protizánětlivý účinek. Proto je tato jemná a přírodní směs vynikající pro uklidnění bolestí v krku. Provádí se to vzájemným mícháním - šálku každého z jablečného octa a med. Lžička se užívá v intervalech tří až čtyř hodin. Kloktání s jablečným octem může také dobře působit proti bolení v krku, kašel, stejně jako všechny formy chrapotPokud se ve všech těchto případech vyskytnou poruchy spánku v noci, pomůže také několik kapek jablečného octa umístěných na polštáři. Vedle nebo na hlava lze také při spánku položit látku namočenou v jablečném octě. Dokonce a parní lázeň pro inhalace lze v případě potřeby obohatit zředěným jablečným octem.

Přirozená pomoc pro nohu sportovce

Nezředěný jablečný ocet dokonce úspěšně bojuje atletova noha. V tomto případě postižené oblasti na noze nebo nehty jsou namočeny několikrát denně, zejména večer před spaním, kyselinou octovou. Opotřebované ponožky lze namočit do octa voda po dobu půl hodiny před mytím za účelem dezinfekce a usmrcení choroboplodné zárodky. To se provádí smícháním čtyř dílů vody s jedním dílem jablečného octa. Jablečný ocet také pomáhá proti hemoroidy. Zde mohou být postižené oblasti pečlivě ošetřeny nezředěným ovocným octem. To pomáhá snížit otoky a podporuje krev srážení. S takovými stížnostmi navíc pomáhá pravidelné zvýšené pití jablečného octa.

Malá pomoc při bodnutí hmyzem

Opatrně lze domácí lék použít proti malým hmyzí štípnutí. To platí pro kousnutí od komárů, včel nebo vos. Dokonce i důsledky kontaktu kůže s původními medúzy lze úspěšně zmírnit čistým jablečným octem. Nakonec se pro ochlazení a uklidnění aplikuje namočený hadřík s jablečným octem, když je pokožka zasažena úžeh.