Bolest | Cvičení proti paži myši

Bolest

Bolest je hlavním příznakem a rameno myšiOvlivňují hlavně ruku, zápěstí a předloktí - ale může se vyskytnout také v rameni a krk plocha. The bolest plíží se pomalu, takže to mnoho postižených lidí zpočátku ignoruje. Osudnou věcí na tom je, že již přetažená ruka není ušetřena, aby se vzpamatovala.

V tkáni úponu šlachy se vyvíjejí jemné slzy, které se v průběhu času šíří dále a dále. Výsledkem je, že pokud ruka není ušetřena, chronické podráždění šlachydochází k svalům, vazům a tkáni. Tyto chronické bolest stimuly zase vyvolávají změnu ve vnímání bolesti v mícha: zatímco zpočátku se bolest objevuje pouze při skutečném namáhání, bolestivé signály jsou později odeslány do mozek i bez námahy. Bolest je zesílena: Kromě bolesti se mohou objevit:

  • Chronický stres
  • Pracoviště, které není ergonomicky navrženo
  • Nezdravé držení těla
  • Pocity jako necitlivost nebo brnění
  • Ztráta síly
  • Objevují se problémy s koordinací paží, rukou a prstů

Alternativní opatření

Homeopatický lék Ruta (rue) se osvědčil v a rameno myši. Pomáhá proti syndromům přepětí, zánětu šlach nebo poranění okostice, mimo jiné. Léčba pijavicemi může také pomoci: mají relaxační, protizánětlivý účinek a stimulují krev oběh. Akupunktura, Zejména ušní akupunktura s permanentními jehlami, může také snížit bolest. Komplexní informace o „akupunktura”Najdete v tomto článku.

Shrnutí

A rameno myši se vyvíjí v důsledku chronického nadužívání nebo nesprávného namáhání a ovlivňuje většinu profesních skupin, které hodně pracují, když sedí u počítače. Vyvíjí se bolest, kterou lze na začátku často ignorovat - ale v průběhu času se stává stále silnější a stále více omezuje pohyblivost a sílu v postižené končetině. Léčba by měla začít co nejdříve, aby byla postižená končetina ušetřena a mohla se uzdravit.

Strečink cvičení, fyzikální a fyzioterapeutické aplikace a krátkodobé léky proti bolesti poskytovat podporu. Přizpůsobení pracoviště zkušeným pracovním terapeutem a trénink chování jsou nezbytné k odstranění příčin paže myši a prevenci jejího opakování.