Regaine pro muže

Tato aktivní složka je v Regaine Men

Aktivní složkou přípravku Regaine Men je minoxidil. Při lokální aplikaci na kůži tato látka údajně působí proti takzvané androgenní alopecii tím, že zpomaluje úbytek vlasovotvorných buněk ve vlasovém folikulu a reaktivuje je. Rozšířením krevních cév v pokožce hlavy, Regaine Men zlepšuje zásobení vlasových folikulů.

Kdy se přípravek Regaine Men používá?

Postižení muži pravidelně ošetřují pokožku hlavy přípravkem Regaine Men po dobu několika týdnů; Viditelné úspěchy se prý dostavují přibližně od doby trvání terapie dvanácti týdnů.

Jaké jsou vedlejší účinky přípravku Regaine Men?

Časté vedlejší účinky přípravku Regaine Men mohou zahrnovat svědění nebo zánětlivé podráždění pokožky hlavy a suchou pokožku hlavy s lupy. V některých případech bylo také pozorováno zvýšené ochlupení na těle nebo na obličeji.

Pokud je v souvislosti s užíváním přípravku Regaine Männer pozorován jeden nebo více z těchto systémových nežádoucích účinků, je třeba přípravek vysadit a v případě přetrvávajících příznaků vyhledat lékaře.

Co byste měli mít na paměti při používání Regaine Men

U mužů mimo zamýšlený věk terapie neexistuje dostatečný klinický výzkum účinnosti. Regaine Men nebojuje s příčinou vypadávání vlasů, která je dědičná.

Jak získat muže Regaine

Produkt je k dostání bez lékařského předpisu v lékárnách nebo v internetových lékárnách. Regaine Men se prodává jako roztok nebo ve formě pěny se třemi různými aplikačními pomůckami (aplikačními pomůckami): pumpičkou ve spreji, pumpičkou ve spreji s prodlužovacím hrotem a kontaktním aplikátorem.

Kompletní informace o tomto léku

Zde naleznete kompletní informace o léku ke stažení (PDF).