Správné sezení během těhotenství Sedím správně

Správně sedět během těhotenství

Kvůli dodatečnému zatížení dítěte v břiše musí svaly trupu více pracovat a páteř musí vydržet vyšší síly. Zde je proto také důležité posílení svalstva trupu. Je však důležité zajistit, aby dítě sedělo v poloze vhodné pro jeho záda.

Dbejte na to, aby vaše nohy byly zhruba od sebe a aby vaše paty ležely rovnoměrně na podlaze. To může často vyústit v dutou křížovou polohu bederní páteře, kterou můžete kompenzovat správnou polohou pánve. Měli byste tlačit pánev dozadu a opřít bederní páteř o opěradlo židle.

Tím se uvolní tlak na bederní páteř. Výsledkem je automaticky břišní napětí, které v každém případě zajišťuje stabilitu v oblasti břicha a bederní páteře. V každém případě by měla být horní část horní části těla správně nastavena.

Projekt truhla by měla vždy jít dopředu a ramena dozadu. The krk by měl být dlouhý a dávejte pozor, abyste se nedívali dolů. Váš obličej by měl směřovat dopředu.

Cvičení

Aby svaly udržovaly záda ve vzpřímené poloze, měly by být posilovány. Cvičte 15-20 s. 3-5krát jeden po druhém.

Pokud dokážete jednotlivé cviky vydržet déle než 20 sekund, zvyšte čas. Nejdůležitější však je správné provedení cvičení. Aby se udržel svalnatý vyvážit mezi agonistou a antagonistou následující cvičení posílí záda a břišní svaly.

Shrnutí

Vzhledem k dnešnímu životnímu stylu se spousta věcí odehrává vsedě. Z tohoto důvodu je důležité se hodně hýbat. Pokud to není možné, měli byste se posadit zády rovně. V každém případě můžete svaly posílit pomocí cviků, které podporují sezení ve správné poloze se zády.