Strečink | Syndrom okraje holenní kosti

Strečink

U syndromu tibiální hrany je napjaté svalstvo dolní části noha je nalezeno. I když je sval zvětšený, může ztratit napětí strečink cvičení. Strečink prostřednictvím vnitřní a vnější rotace Spodní noha svaly jsou natažené v opačném směru, než jsou dovnitř otočené kotník (výslovnost).

Ve vnější rotační poloze nohy je noha napnutá a ve vnitřní rotační poloze je napnutá. Držte nástavec delší dobu po dobu nejméně 20 sekund. The strečink lze provést ve všech polohách.

Dobrou pozicí je stojan, kam jste jeden umístili noha na. To stojí na špičkách. Nyní zatlačte na kotník pryč od tebe.

Chcete-li provést vnitřní rotaci nohy, otočte kotník kloub dopředu / do stran. Poté, co jste nějakou dobu drželi úsek, vyměňte nohu. Je důležité, abyste to udělali protahovací cvičení pravidelně.

Cvičte každý den a věnujte jim několik minut. Zejména při práci při chůzi nebo stání se protahovací cvičení před a po lze provést ve volném čase. Fyzioterapeutická cvičení kotníkového kloubu Fyzioterapeutická cvičení kotníkového kloubu

Pohlavek

V mnoha případech se nahrávání může ukázat jako účinná metoda léčby. Podporuje sval a kotníkový kloub a dodává mu stabilitu při sportovních aktivitách. Nálepku lze individuálně přizpůsobit pacientovi a nalepit.

Nelze však zaručit pozitivní účinek, a měl by se proto vždy použít pouze na podporu jiných opatření. Jako izolovaná léčba syndromu tibiální hrany by se nemělo spoléhat na samotné nahrávání. Mnoho sportovců však uvádí bezpečný pocit v kotníkový kloub.

Páska může být aplikována takovým způsobem, že nesprávné pohyby, jako je vnitřní rotace nohy (výslovnost) jsou sníženy, čímž uvolňují sval. Lepicí obvazy by měl aplikovat vyškolený odborník, například ortoped nebo fyzioterapeut.