Shrnutí | Cvičení na dno

Shrnutí

Náš hýždě se skládají z velmi silných svalů, které kromě přirozeného ukládání tuku na hýždě určují tvar našeho zadku. Kvůli dlouhým obdobím sezení v každodenním životě a nedostatku cvičení nejsou naše svaly hýždí dostatečně namáhané, a tak se časem zhoršují. To je nejen nepříznivé pro naše hýždě, ale také škodlivé pro naše zdraví, protože to může vést k přetížení ostatních klouby, jako je dolní část zad.

Cvičení dolních svalů může být užitečné k vyrovnání jednostranné zátěže v každodenním životě. Různá cvičení v poloze vleže nebo stoje, která trénují prodloužení kyčle a únos v oblasti kyčle jsou dobré cviky na hýždě. Aby se však dosáhlo jiného tvaru hýždí, snížení celkového procento tělesného tuku v případě potřeby je třeba zvážit, protože přírodní tukové usazeniny na našich hýždích určují velkou část našeho hýždě a mohou způsobit celulitida.

Toho lze dosáhnout směsí síly a vytrvalost trénink s negativní kalorií vyvážit. Totéž platí pro žaludek. Toto je také místo pro přirozené zásoby tuku.

Svaly lze posilovat a budovat pomocí břišních cviků, ale šestiboj se stane viditelným pouze tehdy, když se pod ním sníží podkožní tukové zásoby. Cvičení by měla být vyvážená, zahrnovat zahřívací fázi a poté sestávat z pestrého programu cvičení pro všechny svalové skupiny. Zejména pro hýždě to zahrnuje cvičení v lehátku a také funkčnější cvičení ve stoje.

Do tréninku by měly být zahrnuty také nohy a stehna. Často existují nabídky v klubech, fitness studia nebo jiné skupiny pro speciální břišní, noha zadek kurzy. Ty obvykle zahrnují dobrý výběr cvičení, ale vzhledem k často velkému počtu účastníků musí každý účastník zajistit, aby byla cvičení provedena správně.