Voltars | Cvičení pro zánět šlach bicepsu

Voltary

Lék Voltaren patří mezi nesteroidní protizánětlivé látky. To znamená, že Voltaren inhibuje ty poselské látky, které způsobují bolest a zánět. Pomáhá také snížit možné otoky a podporuje proces hojení. Voltaren obsahuje léčivou látku Diklofenak a je k dispozici ve čtyřech různých formách bez lékařského předpisu: gel, náplast, tableta nebo sprej. V případě zánětu bicepsová šlacha„Masť je nejvhodnější pro bolestivé místo, ale lze ji také štědře nanést na ramenní kloub.

Homeopatie

Homeopatie je alternativní léčebná metoda, která probíhá podle základního principu „zacházet se stejným se stejným“. To znamená, že nemoc je léčena malým množstvím látky, což ve větším množství vede u zdravého člověka k přesně stejným příznakům, jaké pociťuje postižený. Zředěním tohoto původního patogenu má tělo vytvořit svůj vlastní protilátky a uzdravit se.

Homeopatická léčba pro bicepsová šlacha Zánět tedy není založen pouze na příznacích, ale také na základní příčině. Arnica je v populaci dobře známý a je zvláště užitečný při léčbě bicepsová šlacha zánět. Ulevuje bolest způsobené přetížením nebo zraněním.

Toxikodendron Rhus (jedovatý břečťan), který je známý jako lék na šlachy, také pomáhá. Je typické, že lehký pohyb a teplo jsou dobré, zatímco vlhkost a odpočinek příznaky zesilují. Je-li tomu naopak, tj. Pohyb zhoršuje stav a chlad je pro vás dobrý, měli byste jít na Bryonia (plotnice). Pokud bolest je spíše bodavý a hořící a studené obklady přinášejí úlevu, lék Apis mellifica (včelí jed) může pomoci.

Další léčebná opatření

Kromě homeopatie, fytoterapie (bylinné medicíny) může také přinést úlevu. Komprimuje tedy pomocí Symphytum Officinale (skutečné kostival) může podporovat regeneraci tkání a tím pomáhat zánětu rychleji se hojit. Obálky s léčivou hlínou mohou také zmírnit příznaky zánětu. Alternativně může také pomoci Curcuma Longa (kurkuma): má protizánětlivé a rakovina-předchází vlastnostem a je vynikajícím kořením v pokrmech.