Co je to sedimentace krve?

Pokud jste narazili, dostanete a pohmoždit. Kdo se podřezal, musí se o to postarat otevřená rána. Ale co když příčina a stav je neznámý? Ve většině případů lékař nakreslí krev a prozkoumejte to. Krev sedimentace a krevní obraz jsou nejdůležitější vyšetření, která poskytují lékaři informace o určitých procesech v těle a nakonec umožňují přesnou diagnózu. Protože - podle lékařské moudrosti - předtím terapie, dobrý Pán stanovil diagnózu.

Zvýšená sedimentace krve jako první indikace

Projekt krev sedimentace poskytuje první orientaci. Krevní sedimentace ještě není vést k definitivní diagnóze, ale ukazuje, zda jsou nutná další vyšetřování. To zahrnuje měření rychlosti poklesu krevních buněk. Při zánětlivých procesech v těle se zvyšuje sedimentace krve, jak říkají lékaři.

Krevní obraz

Projekt krevní obraz už o člověku vypráví mnohem víc zdraví. Například zvýšený počet bílé krvinky (leukocyty) označuje zánět v těle způsobené bakterie nebo houby. Červené krvinky (erytrocyty) může označovat anémie, v závislosti na počtu a obsahu krevního pigmentu (hemoglobin). Nakonec destičky (trombocyty) jsou zodpovědné za srážení krve. Pokud je jejich počet nízký, jsou nutné další testy, aby se zjistila příčina.