Jóga | Cvičení proti břišnímu tuku

Jóga

Kromě posilovacích cvičení jóga je vhodný zejména pro ženy. To zahrnuje posílení břicha a zad s mnohem jemnějšími cviky, než jsou cvičení silový trénink. Na přesném názvu kurzu se hodně pracuje dýchání, který vám umožní odpočinout si, ale také osloví hloubku břišní svaly. Trénovaný jóga učitelé mohou pomocí power jógy potit tělo nebo relaxovat. Je vhodné si promluvit s jóga osobně učte o svých cílech, abyste získali individuální program jógy.

Shrnutí

Důvody pro zvýšené hromadění břišního tuku nebo slaniny na bocích, zejména u žen, jsou zvýšená hladina estrogenu, málo pohybu a špatná výživa. Přísně vzato, lidské tělo není postaveno tak, aby dlouho sedělo a pohybovalo se jen velmi málo, protože jinak bychom dobu kamennou nepřežili. Důležité je vědět, že člověk přibírá na váze, když je kalorický přírůstek trvale vyšší než kalorická spotřeba.

Kromě toho hraje důležitou roli výživa. Pokud budete postupovat zdravě, vyváženě strava a cvičte pravidelně, nemusíte se bát nic brát. Kromě změny v strava spolu s více cvičením by měl být proveden hormonální test vyvážit příliš mnoho nebo příliš málo hormonů.

Pro dosažení vyššího obratu energie je důležité vybudovat více svalové hmoty, poté se po skončení tréninku automaticky spaluje více energie / tuku. Pro získání definovaného těla jsou vhodná cvičení s vlastní tělesnou hmotností a intervalový trénink.