Zásady opravy

Zavazujeme se provádět opravy nebo přidávat vysvětlení k původnímu obsahu nabízenému na tomto webu, pokud to bude považováno za nutné.

V takových případech se snažíme rychle reagovat, abychom mohli upravit i drobné chyby, jako jsou pravopisné nebo gramatické chyby, nebo provést stylistické změny. Jelikož druhý typ změny neznamená změnu významu obsahu, jsou tyto změny na webu aktualizovány bez předchozího upozornění. V případě, že budou zjištěny chyby, které jsou podstatné pro daný obsah, aktualizujeme obsah a zaznamenáme opravy.

Tato zásada oprav se vztahuje na veškerý původní obsah na webu, včetně, ale nejen, jednotlivých článků zaměřených na témata, zpravodajských článků nebo původních lékařských odkazů. Za případné opravy licencovaného obsahu nebo obsahu třetí strany odpovídá vydavatel.

Pokud se domníváte, že jste našli chybu v některém z našich obsahů, dejte nám prosím vědět zasláním e-mailu našemu redakčnímu týmu pomocí odkazu „kontaktujte nás“ v části zápatí v dolní části webové stránky.