Homeopatika proti kašli

Různé homeopatické přípravky proti kašli

Kašel je častým příznakem různých nemocí. Před neškodnými nachlazeními, vliv or pneumonie na vážná onemocnění, jako je plicní onemocnění embolie nebo dokonce nádory v plicích, a kašel lze obvykle diagnostikovat. Homeopatie je všestranný a těší se rostoucí popularitě.

I ty neškodnější formy kašel lze s ním léčit. V následujícím textu najdete některé typické homeopatické léky, které lze použít pro různé formy kašel. Pokud se příznaky zhorší nebo trvají déle než 7 dní, je třeba vyhledat lékaře.

Kašel s bohatým hlenem velmi houževnaté konzistence. Rachot hlenu je slyšet v dýchací trakt, ale vykašlávání na tuhý hlen je mnohem obtížnější. Léčba je zvláště indikována v případech bronchitidy, která již nějakou dobu existuje.

Při kašlání dýchání potíže, nevolnostnevolnost a zvracení jsou běžné. Příznaky se zhoršují v teplé místnosti, v noci a vleže. Při kašli musí pacient sedět těžký kašel.

Během záchvatu kašle, dušnost s modravým zabarvením kůže. Tento lék může být indikován také u astmatu a chronických plic nadýmání s dušností a bohatým vylučováním hlenu. Suchý kašel s trýznivým dráždivým kašlem, dutý, bolestivý.

Podráždění pacienti, špatná nálada. Často těžké bolesti hlavy. Nápadně bílý povlak jazyk, hořké chuť v ústa, jídlo leží jako „kámen“ v žaludek.

Kašel se zhoršuje při vstupu do teplých místností a během pohybu. Zlepšení záchvatů kašle tlakem na truhla a v klidu. Křečový kašel v kombinaci s dušností, zvracení.

Někdy namodralé zbarvení kůže. Chladný pocit v celém těle. Zlepšení kašle a související zvracení pitím studených nápojů.

Zhoršení dotykem, šok, v teple a v noci. Bronchitida s bohatým, ale těžko rozpustným sputem. Dýchací potíže až do udušení.

Také občasné dýchání, zvláště během spánku, je ze spánku velmi děsivý. Grindelia je také indikována u astmatu s bronchitidou. Mučivý, suchý lechtající kašel, zejména při ležení a v noci.

Pacienti s velkým neklidem, nervózní, přecitlivělí, špatně spí. Zlepšení záchvatů kašle pitím, jídlem a mluvením, seděním během dne. Zhoršení vleže a v noci.

Chronický, přetrvávající kašel, který může být suchý, ale také v kombinaci s bohatým hnisavým nazelenalým sputem, které je těžké vykašlat. Při kašli často píchání bolest mezi lopatkami. Všechny příznaky se zhoršují vlhkostí a zimou a záchvaty kašle v noci zvyšují intenzitu a frekvenci.

Vylepšení venku na čerstvém vzduchu. Trvalý kašel spojený s výraznou slabostí a nedostatkem napětí při sebemenší fyzické a duševní námaze. Pacient chce vždy sedět, ležet nebo se opírat o židli.

Slabost na truhla s pocitem prázdnoty, také pocitem těsnosti, nemůže tolerovat těsné oblečení. Hrubé zvuky s bublinami, spousta žlutozeleného sputa, které nechutně voní a může chuť sladké nebo slané. V noci se pacient značně potí.

Stížnosti se obecně zlepšují protitlakem. Suchý podrážděný kašel, který se objeví okamžitě, jakmile si pacient lehne. Při kašli je třeba se posadit.

Pocit cizího těla v hrtan. V případě nachlazení ostrá a bolavá rýma. Pacienti jsou velmi citliví na průvan.

Kašel je spojen s náhlým a bouřlivým nachlazením. Spouštěčem je velmi často studený východní vítr. Suchý kašel s pískáním při vdechování.

Horečka s horkým ale suchá kůže. Pro Aconitum je typický velký neklid se spoustou strachu. Příznaky se zhoršují večer a v noci kolem půlnoci a v horku.

Pro lék je charakteristický suchý kašel. Záchvaty kašle následují krátce po sobě, dýchání je stěží možné a pacient si stěžuje na pocit udušení. Taky nevolnost a bodnutí bolest v truhla.

Obecná sklíčenost a depresivní nálada. Horší kašel v noci a v teplé místnosti. Kašel je vyvolán také mluvením.

Zlepšení příznaků na čerstvém vzduchu na čerstvém vzduchu. Rumex má skvělý vztah s dýchací trakt. Existuje agonizující kašel s přetrvávajícím podrážděným kašlem, který se vyskytuje při záchvatech.

Kašel je popsán jako lechtající kašel bolest za hrudní kostí při dýchání a kašlání se proto pacient snaží kašel potlačit křečovitě. Možné nachlazení je doprovázeno násilnými a častými kýchacími útoky. Kašel se spouští a zhoršuje dýcháním studeného vzduchu.

Příznaky se v noci zhoršují, záchvaty kašle se zhoršují při přechodu z teplé místnosti do studené. Obecně se zlepšuje teplo, také aplikace tepla na krk zabalením nebo teplým zabalením. Kašel s tvrdým, pevně usazeným sputem, těžko rozpustným, lze vykašlat jen s velkými obtížemi.

Chronické rasy, bolestivý kašel a bolest na hrudi. Příznaky se zhoršují odpočinkem a lehnutím. Lepší při cvičení venku na čerstvém vzduchu.

Kašel zejména u starých lidí a malých dětí. Mnoho viskózního hlenu, na který je těžké nebo nemožné vykašlat. Kašel s pocitem udušení, pacienti jsou dušní a vypadají opožděně, bledě a rozpadavě.

Záchvaty kašle se zhoršují a vyskytují se častěji při pohybu, v teplé místnosti a vleže. Pacient se musí posadit, aby se lépe vykašlal. Všechny příznaky jsou v noci horší.

Suchý, hackerský kašel, který se nezastaví, jakmile začne. Pocit roztříštění po celém těle. Stížnosti v noci, vleže a hlubokým dýcháním. Spouštěč záchvatů kašle často studený vzduch.