Osteopatie | Cvičení na tendinitidu

Osteopatie

Osteopatie sestává z čistě manuálních technik, které lze použít pro diagnostiku a terapii. Osteopatická opatření mohou samostatně aplikovat pouze lékaři, alternativní lékaři nebo fyzioterapeuti (s dalším školením alternativního lékaře). Osteopatické techniky jsou určeny k identifikaci a pozitivnímu ovlivnění tkáňových poruch.

Omezení pohybu lze snížit, krev lze stimulovat oběh a odstranit blokování. Výhoda osteopatie jsou jeho jemné rukojeti. Zejména tendosynovitida je podráždění a přetížení svalu šlachy. V akutním stádiu nebo v jiných případech může být cvičení nebo masáže příliš mnoho a zhoršit příznaky. Proto jsou osteopatické úchyty docela vhodné pro začátek a podporu cvičení v případě tendosynovitidy.

Shrnutí

Svaly jsou připojeny ke kosti pomocí šlachy, Tyto šlachy jsou opláštěny pochvami. Skládají se z pojivové tkáně a synoviální vrstvu.

Tato vrstva obsahuje tekutinu, která udržuje ohebné pláště šlach a umožňuje, aby se pláště a svalová vrstva navzájem klouzaly. Chronické přetížení a nesprávné držení těla mohou vést k zánětu šlachových obalů. V tomto případě se mluví o zánětu šlachových obalů.

Nesprávným zatížením svalstva a jeho šlachových struktur může dojít k a pouzdro šlachy zánět. Tomu by mělo čelit pohyb a strečinkOsteopatická opatření mohou podporovat cvičení a reagovat na šlachovitou stimulaci konkrétnějším způsobem.