Homeopatie | Syndrom karpálního tunelu - cvičení, která pomáhají

Homeopatie

In homeopatieexistuje mnoho různých prostředků, které lze použít syndrom karpálního tuneluVhodná léčba vybírá zkušený odborník, protože musí přesně odpovídat pacientovým příznakům. Například prostředky, které se ukázaly jako zvláště účinné, jsou Arnika montana pro nudné bolest a zranění šlachy a vazy Toxikodendron Rhus a Směrovat graveolens také, pokud šlachy a vazy jsou zapojeny a zraněny syndrom karpálního tunelu Hedera helix pro bolest a necitlivost, která se zhoršuje zejména v noci Secale cornutum, pokud má bolest spíše hořící postava a ruce vypadají bílo-modré Hypericum pro bolest vyplývající z pohmoždění nervů nebo jiných poranění nervů Traumeel, kombinace různých léčivých rostlin proti otokům, bolestem a otlakům Samozřejmě existuje mnohem více velmi specifických homeopatik, ale šly by nad rámec tohoto článku. Léky lze užívat v různých dávkových formách. Například často existují malé kuličky (malé kuličky), tablety pro seniory (protože se s nimi snáze zachází), kapky nebo homeopatické masti.

  • Arnica montana pro tupé bolesti a poranění šlach a vazů
  • Rhus toxicodendron a Ruta graveolens také, pokud jsou při syndromu karpálního tunelu postiženy šlachy a vazy
  • Hedera Helix pro bolesti a necitlivost, které se zhoršují zejména v noci
  • Secale cornutum, pokud má bolest spíše hořící charakter a ruce vypadají bílo-modravě
  • Hypericum na bolesti způsobené pohmožděním nervů nebo jinými poraněními nervů.
  • Traumeel, kombinace různých léčivých rostlin proti otokům, bolestem a modřinám

OP

Pokud konzervativní terapie nepřinese úspěch, nebo pokud syndrom karpálního tunelu opakuje se opakovaně, je indikována operace. Je důležité zasáhnout, aby nedošlo k nevratnému poškození nervu. Chirurgický zákrok by nicméně měl být považován pouze za poslední možnost, protože jakýkoli zásah do těla může přinést rizika a komplikace.

Operace syndromu karpálního tunelu je běžný a menší postup. Povrchní pojivové tkáně vaz, který hraničí s karpálním tunelem, je rozdělen malým řezem, aby poskytl více prostoru strukturám běh v kanálu. Operace není zárukou zlepšení a stížnosti se mohou následně opakovat. Měl by být proveden výzkum za účelem zjištění příčiny v průběhu nervy a jejich výstup z krční páteře.