Jóga pro prevenci migrény Cvičení proti migréně - to pomáhá!

Jóga pro prevenci migrény

Kromě lékové terapie migréna, ke zlepšení příznaků mohou také přispět relaxační cvičení a regenerace. Rozličný jóga cvičení jsou k dispozici. Most Lehněte si na záda s ohnutými nohami a poté zatlačte hýždě nahoru z podlahy.

Horní část těla a nohy tvoří přímku, zatímco paže a hlava zůstat na podlaze. Tato poloha zmírňuje úzkost a má uklidňující účinek. Posaďte se na kolena a poté ohněte horní část těla dopředu, dokud nebude čelo spočívat na podlaze.

Paže jsou volně natažené dozadu na podlahu. Toto cvičení má uklidňující účinek na nervový systém a ulevuje bolest. Pes směřující dolů Postavte se rovně a vzpřímeně a poté položte ruce na podlahu asi jeden metr od nohou.

Paže a nohy jsou natažené a tělo tvoří V. Tato pozice se zlepšuje krev tok do mozek a ulevuje bolesti hlavy. Kočka Přesuňte se do pozice čtyřnohých a vytvořte kočičí hrb. Brada je nakloněna směrem k truhla.

Toto cvičení se zlepšuje krev plyne a uvolňuje tělo.

  1. Most Lehněte si na záda s ohnutými nohami a poté zatlačte hýždě nahoru z podlahy. Horní část těla a nohy tvoří přímku, zatímco paže a hlava zůstat na podlaze.

    Tato poloha zmírňuje úzkost a má uklidňující účinek.

  2. Posaďte se na kolena a poté ohněte horní část těla dopředu, dokud nebude čelo spočívat na podlaze. Paže jsou volně natažené dozadu na podlahu. Toto cvičení má uklidňující účinek na nervový systém a ulevuje bolest.
  3. Pes směřující dolů Postavte se rovně a vzpřímeně a potom položte ruce na zem asi jeden metr od nohou.

    Paže a nohy jsou natažené a tělo tvoří V. Tato pozice se zlepšuje krev tok do mozek a ulevuje bolesti hlavy.

  4. Kočka Jděte na čtyřnohý stojan a udělejte kočičí hrb. Brada je nakloněna směrem k truhla. Toto cvičení zlepšuje krevní oběh a uvolňuje tělo.