Terapie / léčba | Cvičení pro bolesti zad během těhotenství

Terapie / léčba

Existuje mnoho terapeutických přístupů k léčbě bolesti zad během těhotenství. Některé z těchto možností jsou uvedeny níže. 1) Tapen Taping je populární a úspěšný způsob léčby bolesti zad během těhotenství.

Obvykle tzv Kinesiotape je použita elastická bavlněná páska. Jedná se o elastické bavlněné pásky, které působí specificky na problematické svalové skupiny a podporují krev oběh, uvolní napětí a podpoří sval v jeho funkci. Kinesiotapes by měli vždy aplikovat zkušení terapeuti.

2) Masáže Masáže jsou také dobrým způsobem, jak čelit problémům s zády během těhotenství. Obecně lze téměř všechny masáže provádět během normálu těhotenstvíDůležité je, že se necháte masírovat terapeutem specializovaným na těhotenství masáže, kdo zná anatomické změny během těhotenství, protože masáže během těhotenství probíhají jinak než obvykle. 3) Teplo a chlad Většina těhotných žen, které trpí problémy se zády, zpravidla pomáhá při používání tepla (např. Láhev s teplou vodou, obilný polštář nebo relaxace koupele).

To podporuje krev oběh, který zase uvolňuje svaly a zajišťuje relaxace. Pokud probíhají zánětlivé procesy (zarudnutí, otoky a bolest jsou indikátory), nachlazení může pomoci zmírnit příznaky. 4) Homeopatie Dobrou pomocí mohou být také homeopatické léky bolesti zad během těhotenství.

Výběr správného léku by měl být svěřen zkušenému homeopatovi, protože je důležité vědět, kdy bolest je nejhorší, co ji spouští, kde přesně je, co zlepšuje nebo zhoršuje bolest atd. 5) Akupunktura Akupunkturu lze k úlevě použít ve všech fázích těhotenství bolest. Prostřednictvím vás jsou stimulovány přirozené procesy v těle.

Projekt akupunktura léčba funguje holisticky. V „Tradiční čínská medicína„(TCM) se předpokládá, že všechny funkce těla jsou výlučně řízeny životní energií Qi a jsou jím tedy ovlivňovány i v případě narušení. 6) Sport také těhotenská gymnastika, Jóga or Pilates pro těhotné ženy nebo plavání jsou dobré způsoby, jak zůstat aktivní během těhotenství a předcházet mu bolest v zádech a další problémy.

V článku Fyzioterapie pro bolest v zádech během těhotenství najdete podrobné informace o obsahu fyzioterapie. 2) Masáže Masáže jsou také dobrým způsobem, jak předcházet problémům se zády během těhotenství. Obecně lze téměř všechny masáže provádět během normálního těhotenství.

Důležité je, že se necháte masírovat terapeutem, který se specializuje na těhotenské masáže a který zná anatomické změny během těhotenství, protože masáže během těhotenství probíhají jinak než obvykle. 3) Teplo a chlad Většina těhotných žen, které trpí problémy se zády, zpravidla pomáhá při používání tepla (např. Láhev s teplou vodou, obilný polštář nebo relaxace koupele). To podporuje krev krevní oběh, který zase uvolňuje svaly a poskytuje relaxaci.

Pokud probíhají zánětlivé procesy (indikátory jsou zarudnutí, otok a bolest), může na zmírnění příznaků pomoci nachlazení. 4) Homeopatie Dobrou pomocí mohou být také homeopatické léky bolest v zádech během těhotenství. Výběr správného léku by měl být svěřen zkušenému homeopatovi, protože je důležité vědět, kdy je bolest nejhorší, co ji vyvolává, kde přesně je, co bolest zlepšuje nebo zhoršuje atd.

5) Akupunktura Akupunkturu lze použít ke zmírnění bolesti ve všech fázích těhotenství. Prostřednictvím vás jsou stimulovány přirozené procesy v těle. Akupunkturní léčba funguje holisticky.

V "Tradiční čínská medicína„(TCM) se předpokládá, že všechny funkce těla jsou výlučně řízeny životní energií Qi a jsou jím tedy ovlivňovány i v případě narušení. 6) Sport také těhotenská gymnastika, Jóga or Pilates pro těhotné ženy nebo plavání jsou dobrým způsobem, jak zůstat aktivní během těhotenství a předcházet bolestem zad a dalším problémům. V článku Fyzioterapie na záda bolest během těhotenství najdete podrobné informace o obsahu fyzioterapie.

3) Teplo a zima U většiny těhotných žen s problémy se zády obvykle pomáhá použití tepla (např. Láhev s teplou vodou, polštář s obilím nebo relaxační koupele). To podporuje krevní oběh, který zase uvolňuje svaly a poskytuje relaxaci. Pokud probíhají zánětlivé procesy (indikátory jsou zarudnutí, otok a bolest), může na zmírnění příznaků pomoci nachlazení.

4) Homeopatie Homeopatické léky mohou být také dobrou pomocí proti zádům bolest během těhotenstvíVolba správného léku by měla být svěřena zkušenému homeopatovi, protože je důležité vědět, kdy je bolest nejhorší, co ji vyvolává, kde přesně se nachází, co bolest zlepšuje nebo zhoršuje atd. 5) Akupunktura Akupunkturu lze k úlevě od bolesti použít ve všech fázích těhotenství. Prostřednictvím vás jsou stimulovány přirozené procesy v těle.

Akupunkturní léčba funguje holisticky. V „Tradiční čínská medicína„(TCM) se předpokládá, že všechny funkce těla jsou výlučně řízeny životní energií Qi a jsou jím tedy ovlivňovány i v případě narušení. 6) Sport také těhotenská gymnastika, Jóga or Pilates pro těhotné ženy nebo plavání jsou dobrým způsobem, jak zůstat aktivní během těhotenství a předcházet bolestem zad a dalším problémům.

V článku Fyzioterapie na záda bolest během těhotenství najdete podrobné informace o obsahu fyzioterapie. 5) Akupunktura Použití akupunktury lze použít ke zmírnění příznaků ve všech fázích těhotenství. Díky tomu jsou podporovány přirozené procesy v těle.

Akupunkturní léčba funguje holisticky. V „tradiční čínské medicíně“ (TCM) se předpokládá, že všechny funkce těla jsou výlučně řízeny životní energií Qi a jsou jím tedy ovlivňovány i v případě narušení. 6) Sport Také těhotenská gymnastika, jóga nebo pilates pro těhotné ženy nebo plavání jsou dobrým způsobem, jak během těhotenství zůstat aktivní a předcházet bolestem zad a dalším problémům.

V článku Fyzioterapie pro bolesti zad během těhotenství najdete podrobné informace o obsahu fyzioterapie. 6) Sport Také těhotenská gymnastika, jóga nebo pilates pro těhotné ženy nebo plavání jsou dobrým způsobem, jak během těhotenství zůstat aktivní a předcházet bolestem zad a dalším problémům. V článku Fyzioterapie pro bolesti zad během těhotenství najdete podrobné informace o obsahu fyzioterapie. V článku Fyzioterapie pro bolesti zad během těhotenství najdete podrobné informace o obsahu fyzioterapie.